Concept Stone

CONCEPT STONE BASE

Żywica podkładowa CONCEPT STONE BASE, specjalistyczny produkt firmy BASF, jest to bezrozpuszczalnikowy (total solid), niepigmentowany dwuskładnikowy grunt podkładowy o niskiej lepkości na bazie płynnej żywicy epoksydowej z formułą utwardzacza aminowego do młodego betonu oraz do zastosowań w warunkach podwyższonej wilgotności szczątkowej (podłoża na spoiwie cementowym). Produkt jest bezbarwny i przeźroczysty.

W celu zapewnienia odpowiedniej przyczepności dla warstwy hydroizolcaji żywica podkładowa jest zasypywana specjalnym kruszywem adhezyjnym. Kruszywo adhezyjne CONCEPT STONE SAND jest to suszone ogniowo kruszywo kwarcowe o frakcji uziarnienia 0,3 – 0,8 mm. Jest ono dostarczane w komplecie z żywicą CONCEPT STONE BASE.

Żywica gruntująca CONCEPT STONE BASE stosowana jako grunt pod warstwę hydroizolacji na balkonach i tarasach spełnia bardzo ważne funkcje:

Często spotykanymi środkami stosowanym do gruntowania powierzchni balkonów i tarasów są wodne dyspersje akrylowe lub wodne dyspersje żywic syntetycznych. Są to substancje relatywnie niedrogie, ale ich właściwości są nieporównywalne z wyjątkowymi właściwościami mechanicznymi i fizycznymi CONCEPT STONE BASE.

Żywica podkładowa CONCEPT STONE BASE to przede wszystkim PEWNOŚĆ i NIEZAWODNOŚĆ nawet w ekstremalnych sytuacjach.

img2